سه شنبه ٢٩ خرداد
اولین سوپر مارکت اینترنتی تلفنی ایران
شرکت کندو سلام سیستم فروش خود را به صورت یک "فروشگاه تلفنی- اینترنتی" با ارائه 3700 قلم كالای سوپرماركتی معرفی می کند. این فروشگاه در فاز 1 سوپر مارکت های زنجیره ای رابا یک خط تلفنی4رقمی 2938و سایت قدرتمند www.2938.ir که دروازه جدیدی است برای خرید روزانه مردم راه اندازی نموده است.
قبل از این سوپر مارکتهایی بوده اند که نصفه و نیمه خبر راه اندازی آنها اعلام شده اما هیچ وقت نتوانسته اند بطور کامل پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند.

خرید در کندو سلام یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود. کندو با انتخاب بهترین برند ها در هر حوزه، کالا های مطمئنی را به شما پیشنهاد می کند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت ارائه خدمات اطمینان شما را جلب خواهند کرد. محصولاتی که واقعا در سبد خرید شما قرار دارند.
سبد فروش کندو سلام درحال حاضر شامل 3700 كالای سوپرماركتی می باشد و همچنین در آینده نزدیک سبزی، میوه، فرآورده های گوشتی و غذاهای رستورانی وحتی محصولاتی همچون پوشاک، تور های مسافرتی و کارتهای ویژه مناسبتهای خاص مانند روز مادر ویترین این فروشگاه را كاملتر خواهد نمود كه باعث افزایش قدرت انتخاب مشتریان میگردد .

با افتتاح این سوپرماركت مردم شهر تهران از طریق سایت اینترنتی www.2938.ir می‌توانند نیازمندیهای خود را سفارش داده و ظرف20 دقیقه در منازل خود تحویل بگیرند.
باتوجه به اینكه این حركت گامی در جهت الكترونیكی كردن خدمات در شهرهاست ،رجوع به سوپرماركت‌ها و خرید مایحتاج روزانه که یكی از دغدغه‌های روزانه خانواده‌ها درکلانشهرهاست ، سوپرماركت تلفنی- الكترونیكی ما این مشكل را برطرف می‌كند.

تمام كالاهای عرضه شده در پایگاه اینترنتی www.2938.ir به قیمت برچسب روی كالاهاست و هیچ گونه مبلغی نیز بابت ارسال كالاها به در منازل دریافت نمی‌شود .
زمان ارائه خدمات این سوپرماركت از8صبح تا 12 شب و علاوه بر افراد حقیقی، شركت‌ها، دستگاه‌ها و سازمانها نیز می‌توانند خرید خود را از این طریق انجام دهند و از تخفیف‌های این سوپرماركت برخوردار شوند.
تاریخ انتشار: ١٧ اردیبهشت ١٣٩٠
© طراحی و پیاده سازی 1389 - 1390، واحد فناوری اطلاعات کندوسلام.
حقوق مربوط به کلیه تصاویر و اطلاعات موجود درسایت متعلق به کندوسلام می باشد.
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است