پنجشنبه ٣ مهر


در دنیای تجارت امروز، تولید نهایی یک محصول خوب، تازه آغاز ماجراست. اینکه این محصول چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید، و نیز اینکه از چه مسیری و با چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد، مهم است.
خرید در کندو سلام یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود. کندو با انتخاب بهترین برند ها در هر حوزه، کالا های مطمئنی را به شما پیشنهاد می کند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت ارائه خدمات اطمینان شما را جلب خواهند کرد. محصولاتی که واقعا در سبد خرید شما قرار دارند.
در حال حاظر سبد فروش کندو سلام شامل انواع میوه و گوشت و مرغ به اضافه ی فراورده های مربوطه میباشد
شما میتوانید از طریق آدرس های زیرنیازمندی های خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. با توجه به اینکه این حرکت گامی در جهت الکترونیکی کردن خرید روزانه ی شماست و مراجعه به فروشگاه و میادین میوه را که یکی از دغدغه های روزانه ی خانواده ها در کلان شهر هاست کاهش میدهد ، امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوب را به شما ارایه نماییم .زمان ارایه ی خدمات در این فروشگاه با توجه به فصل از 9 تا 17 به غیر از جمعه ها است . همچنین علاوه بر افراد حقیقی، شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی نیز میتوانند نیاز های مربوطه را به ما اعلام نمایند تا کالای مورد نظر در محل دفتر تحویل شود.
www.2938.ir
www.kandoosalam.ir
www.kandoosalam.com

© طراحی و پیاده سازی 1389 - 1390، واحد فناوری اطلاعات کندوسلام.
حقوق مربوط به کلیه تصاویر و اطلاعات موجود درسایت متعلق به کندوسلام می باشد.
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است